ТУРНИР "РУСИ РУСЕВ" - СТАРА ЗАГОРА - 17-18.05.2014 г.
Печат Е-мейл

Резултати от "Руси Русев" 2014

Момчета група А (2002 г.) - 50м. св. стил

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 50 М СВ.СТИЛ
Мартин Николов ТРАЯНА 00:30,61
Калоян Петров ЦСКА 00:31,06
Мартин Велчев МЛАДОСТ 00:32,52
Деян Велков МЕТРОПОЛ 00:33,17
Александър Герасимов ДАМИНИ 00:33,55
Никола Михов ТРАЯНА 00:33,75
Александър Грънчаров МЛАДОСТ 00:33,92
Ивайло Христов БЕРОЕ 00:33,94
Живко Чалъков ЧЕРНОМОРЕЦ 00:33,96
Радостин Фичеров ЦСКА 00:35,66
Явор Димитров ТРАЯНА 00:35,95
Божидар Петков МЛАДОСТ 00:36,01
Майкъл Лебешковски ЦСКА 00:36,11
Стоян Стоянов МЛАДОСТ 00:36,48
Александър Ангелов ДАМИНИ 00:36,53
Атанас Атанасов МЕТРОПОЛ 00:38,39
Кристиян Либчев МЕТРОПОЛ 00:38,74
Калоян Ненчев БЕРОЕ 00:48,16

Момчета група А (2002 г.) - 100м. св. стил

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М СВ.СТИЛ
Макс Митев МЛАДОСТ 01:07,53
Мартин Николов ТРАЯНА 01:08,18
Калоян Петров ЦСКА 01:08,90
Мартин Велчев МЛАДОСТ 01:11,87
Любомир Иванов ДАМИНИ 01:12,13
Александър Герасимов ДАМИНИ 01:12,91
Деян Велков МЕТРОПОЛ 01:13,55
Борис Симеонов ЦСКА 01:19,25
Стоян Стоянов МЛАДОСТ 01:20,14
Майкъл Лебешковски ЦСКА 01:21,00
Явор Димитров ТРАЯНА 01:21,46
Кристиан Копринков МЕТРОПОЛ 01:21,93
Ивайло Христов БЕРОЕ 01:22,10
Александър Ангелов ДАМИНИ 01:22,33
Радостин Фичеров ЦСКА 01:22,62
Теодор Стоилов МЕТРОПОЛ 01:22,86
Атанас Атанасов МЕТРОПОЛ 01:31,23
Стивън Желев ТРАЯНА 01:32,86
Кристиян Либчев МЕТРОПОЛ 01:34,00

Момчета група А (2002 г.) - 200м. св. стил

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 200 М СВ.СТИЛ
Макс Митев МЛАДОСТ 02:27,64
Мартин Николов ТРАЯНА 02:32,66
Мартин Велчев МЛАДОСТ 02:34,22
Калоян Петров ЦСКА 02:35,14
Любомир Иванов ДАМИНИ 02:35,48
Деян Велков МЕТРОПОЛ 02:39,42
Никола Иванов ТРАЯНА 02:41,25
Явор Димитров ТРАЯНА 02:50,68
Ясен Анастасов ЦСКА 02:50,75
Божидар Петков МЛАДОСТ 02:51,23
Борис Симеонов ЦСКА 02:55,17
Теодор Стоилов МЕТРОПОЛ 02:56,74
Кристиан Копринков МЕТРОПОЛ 03:03,14
Александър Маринов МЕТРОПОЛ 03:04,59
Радостин Фичеров ЦСКА 03:08,45
Атанас Атанасов МЕТРОПОЛ 03:22,51
Кристиян Либчев МЕТРОПОЛ 03:31,72

Момчета група А (2002 г.) - 100м. гръб

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М ГРЪБ
Любомир Иванов ДАМИНИ 01:17,72
Макс Митев МЛАДОСТ 01:18,56
Александър Герасимов ДАМИНИ 01:20,28
Никола Михов ТРАЯНА 01:22,66
Борис Симеонов ЦСКА 01:28,55
Живко Чалъков ЧЕРНОМОРЕЦ 01:28,61
Майкъл Лебешковски ЦСКА 01:30,98
Ивайло Христов БЕРОЕ 01:35,13
Кристиан Копринков МЕТРОПОЛ 01:43,15
Теодор Стоилов МЕТРОПОЛ 01:44,73
Александър Маринов МЕТРОПОЛ 01:46,92

Момчета група А (2002 г.) - 100м. бруст

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М БРУСТ
Александър Грънчаров МЛАДОСТ 01:28,95
Деян Велков МЕТРОПОЛ 01:32,19
Никола Михов ТРАЯНА 01:32,66
Ясен Анастасов ЦСКА 01:34,50
Александър Ангелов ДАМИНИ 01:39,85
Божидар Петков МЛАДОСТ 01:44,26
Александър Маринов МЕТРОПОЛ 01:44,33
Стоян Стоянов МЛАДОСТ 01:55,16

Момчета група А (2002 г.) - 100м. бътерфлай

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М БЪТЕРФЛАЙ
Никола Иванов ТРАЯНА 01:21,77
Живко Чалъков ЧЕРНОМОРЕЦ 01:22,97
Мартин Велчев МЛАДОСТ 01:24,14
Александър Грънчаров МЛАДОСТ 01:25,37
Ясен Анастасов ЦСКА 01:40,08
Теодор Стоилов МЕТРОПОЛ 01:49,30

Момчета група В (2003 г.) - 50м. св. стил

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 50 М СВ.СТИЛ
Денис Канев Траяна 00:33,79
Борис Крумов Метропол 00:33,95
Иван Анзърски Младост 00:34,53
Стелян Василев Метропол 00:34,78
Даниел Райков Триатлон-Далян Русе 00:37,06
Радослав Радков Дамини-ЛВ 00:37,25
Божидар Гьондров Младост 00:37,29
Марлон Дончев Траяна 00:37,44
Виктор Стратиев Траяна 00:38,35
Даниел Станчев Дамини-ЛВ 00:39,63
Иван Петров Метропол 00:40,42
Петър Тодоров Младост-2 00:40,59
Камен Веселинов Траяна 00:41,43
Христомир Неделчев Младост-2 00:42,61
Красен Симеонов Августа 00:43,55

Момчета група В (2003 г.) - 100м. св. стил

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М СВ.СТИЛ
Борис Крумов Метропол 01:14,85
Марлон Дончев Траяна 01:19,53
Стелян Василев Метропол 01:19,69
Мартин Христов Траяна 01:20,14
Даниел Райков Далян Русе 01:21,66
Божидар Гьондров Младост 01:24,15
Георги Николов Академик 01:26,13
Виктор Стратиев Траяна 01:26,92
Тамай Мустафов Левски 01:27,56
Радослав Радков Дамини-ЛВ 01:31,41
Петър Тодоров Младост-2 01:31,59
Даниел Станчев Дамини-ЛВ 01:32,67
Иван Петров Метропол 01:34,79
Георги Иванов Академик 01:36,33
Христомир Неделчев Младост-2 01:39,18

Момчета група В (2003 г.) - 200м. св. стил

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 200 М СВ.СТИЛ
Борис Крумов Метропол 02:39,92
Христеян Маслев Метропол 02:39,94
Марлон Дончев Траяна 02:49,96
Георги Колев Метропол 02:56,78
Мартин Христов Траяна 02:56,95
Стоян Иванов Метропол 02:58,78
Давид Бойчев Левски 02:59,41
Стелян Василев Метропол 03:01,23
Даниел Райков Далян Русе 03:09,81
Тамай Мустафов Левски 03:12,09
Виктор Стратиев Траяна 03:12,64
Георги Николов Академик 03:16,96
Даниел Станчев Дамини-ЛВ 03:19,26
Радослав Радков Дамини-ЛВ 03:21,09
Красен Симеонов Августа 03:25,36
Петър Тодоров Младост-2 03:26,66
Камен Веселинов Траяна 03:28,86
Иван Петров Метропол 03:29,17
Христомир Неделчев Младост-2 03:34,91
Георги Иванов Академик 03:35,48
Александър Моллов Младост 03:52,93

Момчета група В (2003 г.) - 100м. гръб

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М ГРЪБ
Йосиф Миленов Младост 01:17,84
Иван Анзърски Младост 01:27,52
Христеян Маслев Метропол 01:30,19
Мартин Христов Траяна 01:33,69
Стелян Василев Метропол 01:34,53
Георги Колев Метропол 01:36,66
Радослав Радков Дамини-ЛВ 01:37,55
Георги Николов Академик 01:39,06
Давид Бойчев Левски 01:39,08
Виктор Стартиев Траяна 01:42,69
Георги Иванов Академик 01:47,22
Иван Петров Метропол 01:47,56
Петър Тодоров Младост-2 01:52,88

Момчета група В (2003 г.) - 100м. бруст

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М БРУСТ
Йосиф Миленов Младост 01:27,23
Иван Анзърски Младост 01:35,09
Стоян Иванов Метропол 01:35,78
Георги Колев Метропол 01:44,35
Марлон Дончев Траяна 01:45,41
Божидар Гьондов Младост 01:45,43
Даниел Райков Далян Русе 01:48,03
Камен Веселинов Траяна 01:52,11
Тамай Мустафов Левски 01:58,27
Николай Пехливанов ИК 01:40,49
Александър Моллов ИК 02:06,91

Момчета група В (2003 г.) - 100м. бътерфлай

ИМЕ, ФАМИЛИЯ ОТБОР 100 М БЪТЕРФЛАЙ
Йосиф Миленов Младост 01:17,75
Денис Канев Траяна 01:22,33
Христеян Маслев Метропол 01:26,93
Борис Крумов Метропол 01:31,96
Давид Бойчев Левски 01:39,30
Стоян Петров Метропол 01:50,35
Даниел Станчев Дамини-ЛВ 02:07,42